SUDF125X175
Subscribe to get prices
Model: SUDF125X175
Order No: SUDF-121
SKU: 1757661484871838573
Condition: New Sealed Under Guarantee
Size: 416.00 mm,140.00 mm,140.00 mm
Weight: 3840.00g
Product Selection Engineer:Liujiaw
In Stock
Brief Introduction
SUDF125X175
Description
Inner diameter: 125mm
Stroke: 175mm