SAUDF100X250
Subscribe to get prices
Model: SAUDF100X250
Order No: SAUDF-104
SKU: 1757056465606765648
Condition: New Sealed Under Guarantee
Size: 479.00 mm,115.00 mm,115.00 mm
Weight: 4560.00g
Product Selection Engineer:Liujiaw
In Stock
Brief Introduction
SAUDF100X250
Description
Inner diameter: 100mm
Stroke: 250mm